NE TÜR KUMAŞLAR KULLANIYORSUNUZ?: elimizde kumaş yoktur.tamamen müşteri isteğine uygun kumaşı sipariş edip dikmekteyiz.genelde tercih edilen polyester satendir.
NUMUNE ALABİLİRMİYİZ?:bize sandalyenizin resmini gönderebilirseniz size dikili numunemizi göndeririz.eğer plastik sandalye kullanıyorsanız,ürünler sayfasında numaralandırılmış sandalyelerden hangisi olduğunu belirtmeniz yeterli olacaktır.
NUMUNE ÜCRETİ NEDİR?: numunelerimiz için sadece kargo ücreti ödersiniz.
RESİM GÖNDEREMİYORUM?:belirteceğim anlaşmalı kargo adresine 1 adet sandalyenizi göndermenizi isteyeceğim.sipariş verirseniz sandalyeyi ürünlerle birlikte,sipariş vermezseniz sandalyeyi unutun :)   tabii ki aynı şekilde iade edilecektir.kargo ücreti yaklaşık 15 tl dir.
SİPARİŞİM NE KADAR ZAMANDA TESLİM EDİLİR?: 1000 adede kadar olan siparişler için verdiğimiz tarih 1 haftadır.peşinat alınan işler önceliklidir doğal olarak ve net tarih verilir.
GİYDİRME KAÇA MAL OLUR?:numune talebinde bulunan tüm müşterilerimiz için 5 tl değerinde ürün hazırlanır gönderilir.düğün salonları için tavsiye edilen fiyattır.düşük miktar veya (affınıza sığınarak)elit kesimin ağırlanacağı durumlar için 7 tl lik numunemiz gönderilir.sandalyeniz ölçülerine uygun endeki kumaştan uygun model hazırlanarak yapılan bir fiyat çalışmasıdır.kumaşı bizim alış fiyatımızdan almış ve sadece dikiş ücreti ödemiş olursunuz.yani maliyet fiyatıdır.
ÇUVAL GİYDİRME NEDİR?: 2 metre enindeki kumaşın ikiye kıvrılarak 100 veya 120 cm den kesilerek her sandalyeye denk gelmesi için bulunmuş bir yöntemdir.fiyatı 4 tl dir.tek başına kullanılamaz.
SERPME GİYDİRME NEDİR?: 150*200 veya 200*200 ebatlarında düz bir örtünün sandalyeyi örtülmesidir ve en pahalı giydirme türüdür.tek başına kullanılmaz ve tavsiye edilmez.çuval giydirme gibi ilk başta görsellik katar dökümlü görüntüsü fakat kullanıcı için sıkıntı oluşturur.
NE RENKLER KULLANMALIYIM?:müşterilerimizin zıt bir talebi olmadığı sürece renk tercihine müdahale etmeyiz.en güzel uyumların bir rengin açığı ile koyusu arasındadır.bunun yanında yeşil-turuncu, siyah-beyaz,pembe-turkuaz gibi seçenekler de değerlendirilebilir.duvarınızın rengini örtülerde kullanmanız tavsiye edilmez.örneğin beyaz bir giydirmenin üzerine yapılacak küçücük mor fiyonk,o salonun rengini mor yapacaktır.beyaz değil!kir göstermeyen renk aramayın
LEKE TUTMAYAN,KIRIŞMAYAN VE UCUZ KUMAŞ VARMI?: inanın ben de arıyorum :)
ALDIĞIM ÖRTÜ YIKANINCA ÇEKERMİ?: %100 polyster kumaşlar çekme yapmaz.pamuklu ürünlerde çekme ve kırışma olur.seçtiğiniz kumaşın ne amaçlı dokunduğunu sorgulayın.
SATEN YIRTILIRMI?: yırtılan saten değil,eksik veya yanlış dikiştir.
 
YUKARIDAKİ YAZILAR TAMAMEN KİŞİSEL GÖRÜŞÜMDÜR.ELEŞTİRİLEBİLİR.
 
Benim şu hayatta inandığım bir doğru var: “İnsan para kaybedebilir. Sağlığını kaybedebilir. Yakınlarını, evini, barkını hatta (hepimizin onun için yaşıyoruz diye büyük laflar ettiği) onurunu dahi kaybedebilir. Ama insanın esas bittiği an, utanma duygusunu yitirdiği andır. Bir insan utanmıyorsa, artık onun yaşaması oksijen israfıdır”